Treneri

Boriss Krasnovs

4.dans IJKA
Sporta speciālista sertifikāts Nr. 1290
“Fudzi Sporta kluba” prezidents un dibinātājs 16 gadu vecumā sāka nodarboties ar karatē pie Vitālija Trikuļa, jau pus gadu vēlāk izcīnīja savu pirmo godalgu pilsētas karatē sacensībās – 2.vietu kumite disciplīnā. Šim panākumam sekoja virkne godalgu starptautiskās sacensībās. Par treneri Boriss kļuva 18 gadu vecumā, un vēl joprojām turpina audzināt panākumiem bagātus sportistus. Viņa audzēkņu kontā ir nesakitāmas vietēju un starptautisku sacensību godalgas.
“Trenera darbā lieku lietā savu lielo pieredzi darbā ar bēriem un izmantoju mūsdienīgas metodes, cenšos atrast pieeju katram bērnam individuāli un palīdzēt viņam attīstīties ne tikai fiziski, bet arī kā personībai,” – tā par savu darbu saka pats BorissDmitrijs Tihomirovs

1.dans IJKA
Viņa pirmais un līdz šim vienīgais karatē treneris ir Boriss Krasnovs, kura vadībā 10 gadu vecumā Dmitrijs izcīnīja 2.vietu Pasaules čempionātā – pateicoties šim panākumam, viņam radās vēlme turpināt ar karatē-do nodarboties profesionālā līmenī. 18 gadu vecumā Dmitrijs iekļuva Latvijas izlasē. Savas sportista karjeras laikā ir vairākkārt izcīnījis godalgotas vietas Latvijas un starptautiska līmeņa sacensībās.
“Savā darbā lieku lietā pieredzi, kuru esmu ieguvis no sava trenera, kā arī personīgās atziņas un prasmes, kuras esmu guvis ilggadējo karatē treniņu laikā. Pateicoties karatē, esmu guvis daudz dzīvē svarīgu atziņu. Vēlos pateikties savam trenerim Borisam Krasnovam un tēvam Sergejam Tihomirovam par ieguldītajām pūlēm, lai mani izaudzinātu par labu sportistu!”

Dmitrijs Bodrovs

Trenera palīgsĒrika Koridze

Trenera palīgsLeonards Kuzmins

Trenera palīgsKristīne Krasnova

Sporta speciālista sertifikāts Nr. 1289
Vispārējās fiziskās sagatavotības un Pilates trenere.