Print     
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
551 Lia Artyomova BEST Russia Kumite: Female U14 -47 kg
Open Kumite: Female U14 OPEN
552 Alexander Bazarkin BEST Russia Kumite: Male U14 -55 kg
Open Kumite: Male U14 OPEN
553 Alina Chaban BEST Russia Open Kumite: Female U8 OPEN
554 Anton Gedeiko BEST Russia Kumite: Male U12 -30 kg
Open Kumite: Male U12 OPEN
555 Igor Kazakov BEST Russia Kumite: Male U10 -28 kg
Open Kumite: Male U10 OPEN
556 Alexandra Kurchenko BEST Russia Kumite: Female U10 +30 kg
Open Kumite: Female U10 OPEN
557 Sofia Goriuchkina Centr tradicionnogo karate CTK Russia Kata: Female U12 -7 kyu
Kumite: Female U12 -35 kg
Sumo: Female U12 -30 kg
558 Sergei Gusakov Centr tradicionnogo karate CTK Russia Kata: Male U10 -5 kyu
Kumite: Male U10 -36 kg
559 Maksim Kipriianov Centr tradicionnogo karate CTK Russia Kata: Male U10 -9 kyu
Sumo: Male U10 -35 kg
560 Igor Milbert Centr tradicionnogo karate CTK Russia Kata: Male U12 -5 kyu
Kumite: Male U12 -40 kg
561 Oleg Biriukov Cowabunga Russia Kumite: Male U10 -36 kg
Sumo: Male U10 -35 kg
562 Egor Biriukov Cowabunga Russia Kata: Male U12 -7 kyu
Kumite: Male U12 -45 kg
Sumo: Male U12 +40 kg
563 Vladimir Stepchenko Cowabunga Russia Kata: Male U12 -7 kyu
Kumite: Male U12 -40 kg
Open Kumite: Male U12 OPEN
564 Iakov Altman Klub Leader Rus: Russia Open Kata: Male U8 OPEN
Sumo: Male U8 -25 kg
565 Vsevolod Budavas Klub Leader Rus: Russia Kata: Male U10 -9 kyu
566 Sergei Krupin Klub Leader Rus: Russia Open Kata: Male U8 OPEN
567 Aleksandra Limova Klub Leader Rus: Russia Kata: Female U14 -5 kyu
Open Kata: Female U14 OPEN
568 Nina Mikuliak Klub Leader Rus: Russia Kata: Female U14 -5 kyu
Open Kata: Female U14 OPEN
569 ZAKHAR BAGINSKII Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -40 kg
570 NIKOLAY BASHKOV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U14 -45 kg
Open Kumite: Male U14 OPEN
571 DMITRII DEGTIAREV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U14 -45 kg
Open Kumite: Male U14 OPEN
572 ALEKSANDR DIACHENKO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U16 -70 kg
Open Kumite: Male U16 OPEN
573 YAROSLAV DRUZHININ Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U14 -50 kg
574 MIKHAIL DUVANOV Klub Soyuz Rus Russia Sumo: Male U6 +20 kg
575 BOGDAN DZHEIGALO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U10 -32 kg
Open Kumite: Male U10 OPEN
576 VLADIMIR DZHEIGALO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -35 kg
Open Kumite: Male U12 OPEN
577 Artem Gokolenko Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -45 kg
Open Kumite: Male U12 OPEN
578 VIACHESLAV GREBEN Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U10 +36 kg
Open Kumite: Male U10 OPEN
579 VIKTORIA GUTSAL Klub Soyuz Rus Russia Kata: Female U12 -7 kyu
Open Kata: Female U12 OPEN
Kumite: Female U12 -40 kg
Open Kumite: Female U12 OPEN
580 ALENA IAMSHCHIKOVA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Female U14 +47 kg
Open Kumite: Female U14 OPEN
581 VLADISLAV IOST Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -35 kg
582 GALINA ISHMETOVA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Female U14 -47 kg
583 KIRILL KASHKIN Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -40 kg
Open Kumite: Male U12 OPEN
584 NIKITA KLIUCHKO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U14 +55 kg
Open Kumite: Male U14 OPEN
585 NIKITA KOCHUROV Klub Soyuz Rus Russia Kata: Male U14 -7 kyu
586 ALEKSEI KONEV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -45 kg
587 ALISA KONOVALOVA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Female U14 +47 kg
Open Kumite: Female U14 OPEN
588 ARINA KOSYKH Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Female U10 -25 kg
589 DMITRII KOZHIN Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -40 kg
590 GEORGII KUZMENKO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 +45 kg
591 EGOR KUZMIN Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -35 kg
592 ANASTASIIA LARIONOVA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Female U16 -54 kg
Open Kumite: Female U16 OPEN
593 VLADIMIR LARSHIN Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U12 -45 kg
Open Kumite: Male U12 OPEN
594 ALEKSANDRA LARSHINA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Female U16 +54 kg
Open Kumite: Female U16 OPEN
595 ALEXEY MAKHNYUK Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U14 -40 kg
596 ANASTASIIA MALYSH Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Female U16 -54 kg
Open Kumite: Female U16 OPEN
597 ANDREY MATYUSHENOK Klub Soyuz Rus Russia Kata: Male U10 -9 kyu
Sumo: Male U10 -30 kg
598 TIMOPHEY PETROSOV Klub Soyuz Rus Russia Kata: Male U10 -9 kyu
Kumite: Male U10 +36 kg
Open Kumite: Male U10 OPEN
599 ROMAN PODGORNYI Klub Soyuz Rus Russia Kumite: Male U16 -52 kg
600 STEPAN RADCHENKOV Klub Soyuz Rus Russia Sumo: Male U8 -22 kg