Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
51 Alise Smiltāne Karatē klubs VITUS Latvia Kata: FEMALE +16y OPEN
Kumite: FEMALE +16y OPEN
52 Jegors Smirnovs Karatē klubs VITUS Latvia Kata: MALE -7y -9kyu
53 Ruslans Terjohins Karatē klubs VITUS Latvia Kata: MALE 12 - 13y +7kyu
Kumite: MALE 12 - 13y -45kg
54 Raina Vabule Karatē klubs VITUS Latvia Kata: FEMALE 12 - 13y -+7kyu
Kumite: FEMALE 12 - 13y -45kg
55 Nadīna Vabule Karatē klubs VITUS Latvia Kata: FEMALE 8 - 9y OPEN
Kumite: FEMALE 8 - 9y -27kg
56 Olafs Vabulis Karatē klubs VITUS Latvia Kata: MALE -7y -9kyu
57 Armass Vagals Karatē klubs VITUS Latvia Kata: MALE 12 - 13y +7kyu
Kumite: MALE 12 - 13y +45kg
58 Evelīna Veidliņa Karatē klubs VITUS Latvia Kata: FEMALE 8 - 9y OPEN
Kumite: FEMALE 8 - 9y -27kg
59 Linards Vilavs Karatē klubs VITUS Latvia Kumite: MALE 8- 9y +32kg
60 Lora-Džesika Zandersone Karatē klubs VITUS Latvia Kata: FEMALE 10 - 11y +7kyu
Kumite: FEMALE 10 - 11y +35kg
61 Sandra Porīte Latvijas Godžju-rju Karatē Federācija Latvia Kata: FEMALE +16y OPEN
62 Sandra Porīte Latvijas Godžju-rju Karatē Federācija Latvia
63 Reinis Breide Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: MALE 10 - 11y -8kyu
64 Jēkabs Breide Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: MALE -7y -9kyu
65 Reinis Dubra Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: MALE 10 - 11y +7kyu
Kumite: MALE 10 - 11y +38kg
66 Maiara Jasminē Grigule Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: FEMALE 8 - 9y OPEN
Kata: FEMALE 10 - 11y -8kyu
67 Elīza Lejiņa Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: FEMALE 8 - 9y OPEN
Kata: FEMALE 10 - 11y -8kyu
68 Monika Neimane Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: FEMALE 10 - 11y -8kyu
Kumite: FEMALE 10 - 11y +35kg
69 Bruno Markuss Papušs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: MALE 10 - 11y +7kyu
Kumite: MALE 10 - 11y +38kg
70 Patriks Prudāns Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kumite: MALE 10 - 11y +38kg
71 Reinis Pukinskis Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: MALE 8 - 9y +7kyu
72 Deivs Birzulis Salaspils Karatē Klubs Latvia Kata: MALE 10 - 11y +7kyu
Kata: MALE 12 - 13y +7kyu
73 Adrians Fiļimonovs Sporta sabiedriska organizācija „Tan” Latvia Kata: MALE 12 - 13y +7kyu
Kumite: MALE 12 - 13y -40kg
74 Dmitrijs Fjodorovs Sporta sabiedriska organizācija „Tan” Latvia Kumite: MALE 12 - 13y +45kg
75 Alesja Grinberga Sporta sabiedriska organizācija „Tan” Latvia Kata: FEMALE 12 - 13y -+7kyu
76 Vladislavs Kuļikovs Sporta sabiedriska organizācija „Tan” Latvia Kata: MALE 10 - 11y +7kyu
Kumite: MALE 10 - 11y +38kg
77 Aleksandrs Novikovs Sporta sabiedriska organizācija „Tan” Latvia Kata: MALE 10 - 11y +7kyu
Kumite: MALE 10 - 11y -32kg
78 Anna Pļešikova Sporta sabiedriska organizācija „Tan” Latvia Kata: FEMALE 12 - 13y -+7kyu
79 Ņikita Domra Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 10 - 11y -38kg
80 Ralfs Freimanis Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 10 - 11y +38kg
81 Tigrans Grigorjans Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 10 - 11y -38kg
82 Aleks Kazancevs Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 8- 9y +32kg
83 Kirils Muzičenko Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 10 - 11y +38kg
84 Deivids Darens Saveļjevs Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 10 - 11y -32kg
Kumite: MALE 10 - 11y -38kg
85 Daniels Smagurs Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 8- 9y -32kg
86 Artūrs Sprukulis Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 8- 9y +32kg
87 Ernests Ugļanica Vsevoloda Zeļonija Sporta skola Latvia Kumite: MALE 8- 9y -32kg
88 Igors Fomenko Zemgales karatē klubs Sonkei Latvia Kumite: MALE 10 - 11y -38kg
89 Nikita Kijanovs Zemgales karatē klubs Sonkei Latvia Kumite: MALE 10 - 11y -38kg
90 Aleks Kreipāns Zemgales karatē klubs Sonkei Latvia Kumite: MALE 8- 9y -32kg
91 Radions Seljanins Zemgales karatē klubs Sonkei Latvia Kumite: MALE 12 - 13y +45kg
92 Deniss Solodovs Zemgales karatē klubs Sonkei Latvia Kumite: MALE 12 - 13y -40kg