Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
451 Dagnė Barilaitė Švenčionėliai Lithuania Kata: GIRLS U14 -5kyu
Open Kata: GIRLS U14 OPEN
Kumite: GIRLS U14 +50kg
452 Miglė Jatulytė Švenčionėliai Lithuania Kata: GIRLS U10 -5kyu
453 Miglė Jatulytė Švenčionėliai Lithuania Kata: GIRLS U10 -5kyu
Kumite: GIRLS U10 +25kg
454 Oskaras Šalna Švenčionėliai Lithuania Kata: BOYS U14 -5kyu
Kumite: BOYS U14 -48kg
455 Orinta Šalnaitė Švenčionėliai Lithuania Open Kata: GIRLS U8 OPEN
Open Kumite: GIRLS U8 OPEN
456 Domantas Tumalavičius Švenčionėliai Lithuania Kata: BOYS U12 -5kyu
Kumite: BOYS U12 -36kg
457 Miglė Zenkevič Švenčionėliai Lithuania Kumite: F/CADETS U16 -47kg
Open Kumite: F/JUNIORS U16 OPEN
458 Artem Chaban BEST Russia Kumite: BOYS U10 -27kg
459 Roman Chuchaev BEST Russia Kata: BOYS U12 -7kyu
460 Zaurbek Chuchaev BEST Russia Kumite: BOYS U10 -27kg
461 Iman Chuchaeva BEST Russia Kumite: GIRLS U14 -42kg
462 Alina Maslova BEST Russia Kumite: GIRLS U14 -50kg
463 Elizaveta Morozkova BEST Russia Kumite: GIRLS U14 +50kg
464 Karina Ospishcheva BEST Russia Kumite: GIRLS U14 -50kg
465 Chuchaev Roman BEST Russia Kumite: BOYS U12 -30kg
466 Diana Voinova BEST Russia Kumite: GIRLS U10 +25kg
Open Kumite: GIRLS U10 OPEN
467 Chuchaev Zaurbek BEST Russia Open Kumite: BOYS U10 OPEN
468 Aleksei Altman Klub Leader Rus: Russia Kumite: BOYS U14 +55kg
469 Georgii Bondarenko Klub Leader Rus: Russia Kata: BOYS U12 -5kyu
Kumite: BOYS U12 -43kg
470 Nika Darvina Klub Leader Rus: Russia Kata: GIRLS U10 -9kyu
471 Nika Darvina Klub Leader Rus: Russia Open Kata: GIRLS U8 OPEN
472 Vladislav Doiszach Klub Leader Rus: Russia Kumite: BOYS U12 -43kg
Open Kumite: BOYS U12 OPEN
473 Sofia Iasiutina Klub Leader Rus: Russia Kata: GIRLS U12 -5kyu
Open Kata: GIRLS U12 OPEN
474 Ali Nagiev Klub Leader Rus: Russia Sumo: BOYS -5years +20kg
475 Nazar Plotnikov Klub Leader Rus: Russia Open Kata: BOYS U8 open
476 Irina Samoshko Klub Leader Rus: Russia Kumite: GIRLS U14 +50kg
477 LEV ANTONOV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U12 -36kg
Sumo: BOYS U12 years -35kg
478 MIKHAIL BEYNYA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: CADETS U16 -50kg
479 MIKHAIL BOLTIKOV Klub Soyuz Rus Russia Sumo: BOYS U8 years -25kg
480 IVAN CHERVIAKOV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U12 -36kg
Sumo: BOYS U12 years -35kg
481 DMITRII DEGTIAREV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U12 -43kg
Open Kumite: BOYS U12 OPEN
482 IVAN DEMYANENKO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: CADETS U16 -57kg
483 VLADIMIR DZHEIGALO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U10 -27kg
Open Kumite: BOYS U10 OPEN
484 BOGDAN DZHEIGALO Klub Soyuz Rus Russia Open Kumite: BOYS U8 OPEN
Sumo: BOYS U8 years -25kg
485 NINA DZIEDZIC Klub Soyuz Rus Russia Open Kata: F/CADETS U16 OPEN
486 KORDIAN DZIEDZIC Klub Soyuz Rus Russia Kumite: CADETS U16 -57kg
487 Nina Dziedzic Klub Soyuz Rus Russia Open Kata: GIRLS U14 OPEN
488 Maksim Girya Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U14 -48kg
Open Kumite: BOYS U14 OPEN
489 ARTEM GOKOLENKO Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U12 -36kg
Open Kumite: BOYS U12 OPEN
490 Artem Gokolenko Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U10 -32kg
Open Kumite: BOYS U10 OPEN
491 ANDREI IAMSHCHIKOV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U14 +55kg
492 ALENA IAMSHCHIKOVA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: GIRLS U12 +40kg
493 ELIZAVETA ILINA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: GIRLS U10 +25kg
Sumo: Girls U10 +25kg
494 EGOR KANDALOV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: CADETS U16 -50kg
495 VLADIMIR KANISHCHEV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U10 +32kg
Sumo: BOYS U10 years -35kg
496 KIRILL KASHKIN Klub Soyuz Rus Russia Sumo: BOYS U10 years -30kg
497 KONSTANTIN KOMLEV Klub Soyuz Rus Russia Kumite: CADETS U16 -57kg
498 ALISA KONOVALOVA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: GIRLS U12 +40kg
Sumo: GIRLS U12 +30kg
499 VLADIMIR LARSHIN Klub Soyuz Rus Russia Kumite: BOYS U10 +32kg
Open Kumite: BOYS U10 OPEN
500 MARINA LEBEDEVA Klub Soyuz Rus Russia Kumite: GIRLS U14 -50kg
Open Kumite: GIRLS U14 OPEN