switch to english latviski русский

   Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 Daniils Gruzļaks Cīņas un Mākslas Centrs Hagakure Latvia Kumite: BOYS 10 - 11y -45kg
2 Rudolfs Kalniņš Cīņas un Mākslas Centrs Hagakure Latvia Kumite: BOYS 12 - 13y +45kg
3 Edijs Vjakse Cīņas un Mākslas Centrs Hagakure Latvia Kumite: BOYS 12 - 13y +45kg
4 Girts Vorobjovs Cīņas un Mākslas Centrs Hagakure Latvia Kumite: BOYS 14 - 15y -60kg
5 Sergejs Bondarenko Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS 10 - 12y -7kyu
Kumite: BOYS 12 - 13y +45kg
6 Arina Bondareva Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Open Kumite: GIRLS 10 - 11y
7 Vitālijs Daņiļevičs Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS 10 - 12y +6kyu
8 Konstantin Govrinovitch Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
9 Viktorija Ivanovska Fudzi sporta klubs Latvia Kata: GIRLS 10 - 12y -7kyu
Open Kumite: GIRLS 10 - 11y
10 Vladimirs Jeršovs Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS 10 - 12y -7kyu
Kumite: BOYS 10 - 11y -45kg
11 Dmitrijs Jurasovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: BOYS 14 - 15y +70kg
12 Deniss Kubiškins Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS 10 - 12y +6kyu
Kumite: BOYS 10 - 11y -45kg
13 Igors Mihalkins Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS 10 - 12y +6kyu
Kumite: BOYS 10 - 11y -45kg
14 Artjoms Uļjanovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: BOYS 14 - 15y -70kg
15 Nikita Volkovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: BOYS 8- 9y +35kg
16 Deivids Gregors Zeile Fudzi sporta klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -28kg
17 Alberts Akimovs Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -35kg
18 Jurijs Bokums Karatē klubs VITUS Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -28kg
19 Severins Bondaļuks Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
20 Ēriks Brūveris Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -22kg
21 Valters Brūveris Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
22 Jānis Eglājs Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y +40kg
23 Makars Kravals Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y +40kg
24 Andrejs Kudrjavcevs Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -22kg
25 Rēzija Liepiņa Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -22kg
26 Rolands Livandovskis Karatē klubs VITUS Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Kumite: BOYS 8- 9y -30kg
Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
27 Armands Livandovskis Karatē klubs VITUS Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Kumite: BOYS 8- 9y -30kg
Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
28 Nikita Maksanovs Karatē klubs VITUS Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y +28kg
29 Igors Pinkevičš Karatē klubs VITUS Latvia Kumite: BOYS 14 - 15y -70kg
30 Nadina Vabule Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -25kg
31 Patriks Veleckis Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -22kg
32 Renārs Vilciņš Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
33 Igors Fomenko Klubs Malzeme Ozolnieki Latvia Kumite: BOYS 8- 9y -35kg
Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -35kg
34 Sergejs Fomenko Klubs Malzeme Ozolnieki Latvia Open Kumite: MALE +30y
35 Deniss Solodovs Klubs Malzeme Ozolnieki Latvia Kata: BOYS 10 - 12y -7kyu
Kumite: BOYS 10 - 11y -35kg
36 Mareks Āboliņs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS -5y
Sumo: BOYS&GIRLS -5y +21kg
37 Aivars Akots Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS +30y
Open Kumite: MALE +30y
38 Nikita Bartušs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y +28kg
39 Katrīna Bērziņa Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Open Kumite: GIRLS 14 - 15y
40 Marks Bērziņš Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Kumite: BOYS 8- 9y -35kg
Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -35kg
41 Jēkabs Bērziņš Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Kumite: BOYS 6 - 7y -27kg
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -22kg
42 Ričards Bite Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y +6kyu
Kumite: BOYS 6 - 7y +27kg
43 Bruno Ādams Blumbergs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Kata: BOYS 10 - 12y -7kyu
Kumite: BOYS 8- 9y -30kg
44 Edvards Blūmens Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Kumite: BOYS 8- 9y -30kg
Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
45 Elders Bogdāns Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Kumite: BOYS 6 - 7y -27kg
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -25kg
46 Reinis Dubra Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y -7kyu
Kata: BOYS&GIRLS 8 - 9Y +6kyu
Kumite: BOYS 8- 9y -35kg
47 Evija Elmere Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: GIRLS +16y +6kyu
Open Kumite: GIRLS 16 - 17y
Open Kumite: GIRLS +18y
48 Luīza Anna Eversa Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: GIRLS 10 - 12y -7kyu
Sumo: BOYS&GIRLS 8 - 9y -30kg
49 Domeniks Fiņķis Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Kumite: BOYS 6 - 7y +27kg
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y +28kg
50 Tedors Gustavs Gode Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: BOYS&GIRLS 6 - 7y
Kumite: BOYS 6 - 7y -27kg
Sumo: BOYS&GIRLS 6 - 7y -25kg