switch to english latviski русский

   Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 Nikita Balašovs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U10 -35 kg
Open Kumite: MALE U10 OPEN
2 David Breusov Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U10 -30 kg
Sumo: MALE SUMO U10 -30 kg
3 Georgiy Furanets Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U12 -35 kg
Open Kumite: MALE U12 OPEN
4 Anastasija Jakovļeva Baltijas karate klubs Latvia Kumite: FEMALE U10 +30 kg
Sumo: FEMALE SUMO U10 +32 kg
5 Savva Jakovlevs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U8 -25 kg
6 Milana Kazanceva Baltijas karate klubs Latvia Kumite: FEMALE U10 -30 kg
Open Kumite: FEMALE U10 OPEN
7 Artēmijs Lauckis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U10 -30 kg
Open Kumite: MALE U10 OPEN
8 Eriks Liepa Baltijas karate klubs Latvia Kata: MALE U8 -9 kyu
Kumite: MALE U8 -25 kg
9 Kārlis Miķelsons Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U8 +25 kg
Sumo: MALE SUMO U8 -28 kg
10 Rauls Puke Baltijas karate klubs Latvia Kata: MALE U8 -9 kyu
Kumite: MALE U8 -25 kg
Fantom: FANTOM 6-7
11 Kima Rogule Baltijas karate klubs Latvia Kumite: FEMALE U8 OPEN
Sumo: FEMALE SUMO U8 -26 kg
12 Marks Zakmans Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U10 -30 kg
Kumite: MALE U10 OPEN
13 Jānis Kozlovskis Balvu Karate klubs Latvia Kata: MALE +30 OPEN
14 Roberts Arabels Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U14 -5 kyu
Kumite: MALE U14 -40 kg
15 Markuss Boiko Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE SUMO U6 +20 kg
16 Austris Brazevičs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: MALE U16 -70 kg
Open Kumite: MALE U16 OPEN
17 Haralds Ermuiža Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U10 -7 kyu
Fantom: FANTOM 8-9
18 Martins Gailītis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE SUMO U10 +35 kg
19 Aleksandrs Kaļinovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U10 -9 kyu
Kumite: MALE U10 -35 kg
Sumo: MALE SUMO U10 -35 kg
20 Emīls Krols Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE SUMO U8 -28 kg
21 Irbe Mince Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: FEMALE U12 -9 kyu
22 Kristiāns Nosovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U10 -7 kyu
Fantom: FANTOM 8-9
23 Gabriela Paisuma Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: FEMALE SUMO U8 -26 kg
24 Artūrs Paisums Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE SUMO U10 -30 kg
25 Vlada Pavlova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: FEMALE U14 -47 kg
Kumite: FEMALE U16 -47 kg
26 Aleksandra Pavlova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: FEMALE U14 -47 kg
27 Ralfs Prancāns Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: MALE U14 +45 kg
28 Domeniks Spurķis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U14 -7 kyu
29 Kristaps Vempers Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE SUMO U10 -30 kg
30 Žanis Žeikars Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE SUMO U10 -30 kg
31 Maksims Aržancevs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: MALE U12 -35 kg
32 Valdis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U10 -7 kyu
33 Dāvis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U12 OPEN
34 Miroslavs Balzaris Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: MALE U10 -30 kg
35 Gļebs Beločickis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U8 -9 kyu
36 Margarita Belova Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: FEMALE U18 OPEN
37 Sergejs Gončaruks Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U12 OPEN
Kumite: MALE U12 -35 kg
38 Kirils Jacko Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U12 OPEN
39 Ņikoļa Kauliņa Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: FEMALE U12 -40 kg
40 Ēriks Kikits Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: MALE U12 -35 kg
41 Mihails Losevs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: MALE U10 -30 kg
42 Gvido Marahovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: MALE U10 -35 kg
43 Daniels Maurops Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: MALE U10 -30 kg
44 Maksims Mednis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: MALE U10 -30 kg
45 Maksims Novikovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U8 -9 kyu
46 Aleksandrs Polibins Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U10 -7 kyu
47 Marats Smirnovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U8 -9 kyu
48 Artjoms Spila Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: MALE U12 OPEN
49 Sofja Vinokurova Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: FEMALE U12 OPEN
50 Rūdolfs Avsjukovs Fudzi sporta klubs Latvia Kata: MALE U12 -7 kyu