switch to english latviski русский

   Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 David Breusov Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U10 -28kg
2 Georgiy Furanets Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U12 -38kg
Kumite: MALE U14 -40kg
3 Kristaps Gailis Baltijas karate klubs Latvia Kata: MALE U10 + 7 kyu
Kumite: MALE U10 -28kg
4 Savva Jakovlevs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U8 -27kg
Sumo: MALE U8 -23kg
5 Milana Kazanceva Baltijas karate klubs Latvia Kumite: FEMALE U10 +27kg
6 Aleks Kisiks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U12 +38kg
7 Eriks Liepa Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U8 -27kg
8 Karlis Miķelsnons Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U8 +27kg
Sumo: MALE U8 +27kg
9 Rauls Puke Baltijas karate klubs Latvia Kata: MALE U8
Kumite: MALE U8 -27kg
10 Gustavs Nils Ritenieks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U10 +32kg
11 Marks Zakmans Baltijas karate klubs Latvia Kumite: MALE U10 -32kg
Kumite: MALE U12 -32kg
12 Alens Gailītis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U12 - 8 kyu
Sumo: MALE U12 +44kg
13 Roberts Arabels Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U14 + 7 kyu
Kumite: MALE U14 -40kg
14 Markuss Boiko Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE U8 -27kg
15 Austris Brazevičs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: MALE U16 -63kg
16 Haralds Ermuiža Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U10 - 8 kyu
Kata: MALE U12 - 8 kyu
17 Justīne Filipsone Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: FEMALE U12 -35kg
18 Martins Gailītis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE U10 +39kg
19 Ēriks Ķemlers Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE U12 -39kg
20 Emīls Krols Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE U10 -28kg
21 Gabriela Paisuma Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: FEMALE U8 +23kg
22 Artūrs Paisums Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE U10 -28kg
23 Vlada Pavlova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: FEMALE U14 -47kg
Kumite: FEMALE U16 -47kg
24 Aleksandra Pavlova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: FEMALE U14 -42kg
25 Roberts Pazars Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U12 - 8 kyu
Kumite: MALE U12 -38kg
26 Ralfs Prancāns Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: MALE U14 -50kg
Kumite: MALE U14 -55kg
27 Daina Puiķe Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: FEMALE U10 +28kg
28 Māris Rošāns Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE U6 +20kg
29 Domeniks Spurķis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: MALE U14 - 8 kyu
30 Toms Vempers Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: MALE U12 -39kg
31 Gustavs Grotus Bushido Latvia Sumo: MALE U6 -20kg
Sumo: MALE U8 -23kg
32 Nazar Iastremskyi Bushido Latvia Sumo: MALE U6 -20kg
33 Sabrina Karpinska Bushido Latvia Sumo: FEMALE U8 -23kg
34 Artjoms Kļimovs Bushido Latvia Kumite: MALE U12 +38kg
35 Raiens Križanovskis Bushido Latvia Sumo: MALE U6 -20kg
36 Andrejs Ļešenkovs Bushido Latvia Kumite: MALE U8 -27kg
37 Kevins Martemjanovs Bushido Latvia Sumo: MALE U8 -23kg
38 Ričards Mončus Bushido Latvia Kumite: MALE U8 -27kg
39 Dmitrij Moskaļenko Bushido Latvia Kumite: MALE U14 -45kg
40 Aleksandra Popova Bushido Latvia Kumite: FEMALE U10 +27kg
Kumite: FEMALE U12 -35kg
41 Oskars Sokirka Bushido Latvia Kumite: MALE U10 -28kg
42 Viktorija Sokirka Bushido Latvia Kumite: FEMALE U10 -27kg
43 Alekss Sokirka Bushido Latvia Sumo: MALE U6 -20kg
44 Juris Juriss Fudzi sporta klubs Latvia Kata: MALE U10 + 7 kyu
Kumite: MALE U10 +32kg
45 Viesturs Čupalovs Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: MALE U8 -23kg
46 Kaspars Saukums Karatē klubs VITUS Latvia Kata: MALE U10 - 8 kyu
Sumo: MALE U10 -33kg
47 Nika Agafonova Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: FEMALE U8 +23kg
48 Igors Agafonovs Karatē klubs VITUS Latvia Kata: MALE U16
Kumite: MALE U16 -57kg
49 Iļja Artjomenko Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: MALE U10 -28kg
50 Markuss Nikolajs Bakmāstres Karatē klubs VITUS Latvia Kata: MALE U12 - 8 kyu
Kumite: MALE U12 -32kg
Sumo: MALE U12 -34kg