switch to english latviski русский

   Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 Artūrs Aboltiņš Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 12-13. g. +55 kg
2 David Breusov Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 8-9. g. -32 kg
3 Nikolass Gabriuns Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 10-11. g. -36 kg
4 Veronika Galuzo Baltijas karate klubs Latvia Sumo: 6-7.g. -22 kg
5 Dmitrijs Galuzo Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 10-11. g. -30 kg
6 Melānija Ilguna Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes līdz 13-15.g prec. sv
7 Anastasija Jakovleva Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes līdz 10.g prec. svars
8 Savva Jakovlevs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni līdz 7.g. prec. svars
9 Eriks Liepa Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni līdz 7.g. prec. svars
10 Odrija Līva Baltijas karate klubs Latvia Sumo: 5.g. prec. svars
11 Karlis Miķelsnons Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni līdz 7.g. prec. svars
Sumo: 6-7.g. +28 kg
12 Valts Millers Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 10-11. g. +43 kg
Sumo: 10-11.g. -45 kg
13 Maksims Nemcevs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 8-9. g. -27 kg
Sumo: 8-9.g. -25 kg
14 Kirills Ohremčuks Baltijas karate klubs Latvia Sumo: 6-7.g. -25 kg
15 Kārlis Gustavs Osipovs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 10-11. g. -36 kg
Sumo: 10-11.g. -40 kg
16 Rauls Puke Baltijas karate klubs Latvia Kata: Zēni līdz 7.g. -9 kju
Kumite: Zēni līdz 7.g. prec. svars
17 Kima Rogule Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes līdz 10.g prec. svars
Sumo: 6-7.g. -25 kg
18 Dmitrijs Rumjancevs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni līdz 7.g. prec. svars
Sumo: 6-7.g. +28 kg
19 Mārcis Sondars Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 12-13. g. -55 kg
20 Oskars Sprancmanis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 12-13. g. -48 kg
21 Tina Tunne Baltijas karate klubs Latvia Sumo: 5.g. prec. svars
22 Roberts Arabels Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Zēni 12-13. g. -42 kg
23 Matīss Bērziņš Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 10-11.g. -35 kg
24 Markuss Boiko Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 6-7.g. +28 kg
25 Austris Brazevičs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Zēni 14-15. g. -63 kg
26 Haralds Ermuiža Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 8-9.g. -8 kju
Kata: Zēni 10-11.g. -8 kju
27 Justīne Filipsone Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes 10-12.g. -9 kju
Sumo: 10-11.g. -40 kg
28 Viljams Gervis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 6-7.g. +28 kg
29 Gustavs Jaudzems Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni līdz 7.g. -10 kju
Sumo: 8-9.g. -30 kg
30 Reinis Kaļēvics Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 8-9.g. -10 kju
Sumo: 8-9.g. -35 kg
31 Aleksandrs Kaļinovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 8-9.g. -9 kju
Kumite: Zēni 8-9. g. +32 kg
32 Emīls Krols Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 8-9.g. -30 kg
33 Aleksandrs Ļebenko Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 5.g. prec. svars
34 Irbe Mince Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes 10-12.g. -9 kju
Fantom: Zēni+meitenes 11.g.
35 Kristiāns Nosovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 10-11.g. -8 kju
Kumite: Zēni 10-11. g. -36 kg
Fantom: Zēni+meitenes 10.g.
36 Gabriela Paisuma Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 6-7.g. -28 kg
37 Artūrs Paisums Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 8-9.g. -10 kju
Sumo: 8-9.g. -30 kg
38 Vlada Pavlova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Meitenes līdz 13-15.g prec. sv
39 Aleksandra Pavlova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Meitenes līdz 13-15.g prec. sv
40 Gļebs Piskurs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 6-7.g. -28 kg
41 Ralfs Prancāns Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Zēni 14-15. g. -57 kg
42 Pēteris Preisis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 14-15.g. -9 kju
Kumite: Zēni 14-15. g. +70 kg
43 Daina Puiķe Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes 10-12.g. -9 kju
Sumo: 10-11.g. -45 kg
44 Māris Rošāns Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 6-7.g. +28 kg
45 Kārlis Rudzinskis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 8-9.g. -35 kg
46 Martiņš Savickis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 5.g. prec. svars
47 Nikola Sivakova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 8-9.g. -25 kg
48 Valters Sproģis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: 8-9.g. +35 kg
49 Domeniks Spurķis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 12-13.g. -8 kju
50 Valdis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 8-9.g. -7 kju