switch to english latviski русский

   Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 Vadim Avanesov CHAMPION Belarus Open Kumite: MALE U8 OPEN
Sumo: MALE U8 +28 kg
Sumo: MALE U10 -35 kg
2 Aleksandr Belyaev CHAMPION Belarus Kumite: MALE U12 +45 kg
Sumo: MALE U12 +45 kg
3 Nikita Blazhevich CHAMPION Belarus Sumo: MALE U10 +35 kg
Sumo: MALE U12 +45 kg
4 Varvara Chindoreva CHAMPION Belarus Kumite: FEMALE U12 +40 kg
Sumo: FEMALE U12 +30 kg
5 KIRILL DASHEVICH CHAMPION Belarus Kumite: MALE U12 -45 kg
Sumo: MALE U12 -45 kg
6 Konstantin Downar CHAMPION Belarus Kata: MALE U16 OPEN
Kumite: MALE U16 -57 kg
7 EGOR EMELYANOV CHAMPION Belarus Kumite: MALE U14 -40 kg
8 DMITRY FILIMONOV CHAMPION Belarus Kumite: MALE U8 OPEN
Sumo: MALE U8 +28 kg
9 Alexei Glazunov CHAMPION Belarus Sumo: MALE U10 +35 kg
Sumo: MALE U12 -40 kg
10 Danila Gudz CHAMPION Belarus Kumite: MALE U12 -40 kg
Sumo: MALE U12 -40 kg
11 PAVEL KHROMENKOV CHAMPION Belarus Kumite: MALE U14 -50 kg
12 VLADIMIR KOSHEL CHAMPION Belarus Kumite: MALE U8 OPEN
Sumo: MALE U8 -28 kg
13 Dmitry Kukhta CHAMPION Belarus Kumite: MALE +18y -75 kg
Open Kumite: MALE +18y OPEN
14 Kseniya Lemesh CHAMPION Belarus Kumite: FEMALE +16y -68 kg
Kumite: FEMALE +16y OPEN
15 Aleksandr Minko CHAMPION Belarus Kumite: MALE U10 -32 kg
Sumo: MALE U10 -35 kg
16 SERGEI MURAVITSKIY CHAMPION Belarus Kumite: MALE U8 OPEN
Sumo: MALE U8 -22 kg
17 Vadim Murza CHAMPION Belarus Kumite: MALE U10 -32 kg
Sumo: MALE U10 -30 kg
18 Violetta Novitskaya CHAMPION Belarus Kumite: FEMALE U16 +54 kg
Kumite: FEMALE +16y -61 kg
Open Kumite: FEMALE U16 OPEN
19 ANDREY PETRASHEVICH CHAMPION Belarus Kumite: MALE U8 OPEN
Sumo: MALE U8 +28 kg
20 KSENIYA POLUKHLEB CHAMPION Belarus Kumite: FEMALE U12 +40 kg
Sumo: FEMALE U12 +30 kg
21 Matvei Protaseniya CHAMPION Belarus Kumite: MALE U10 -32 kg
22 Roman Punko CHAMPION Belarus Sumo: MALE U10 -35 kg
Sumo: MALE U12 -35 kg
23 Victor Rimsha CHAMPION Belarus Kumite: MALE U10 -28 kg
Sumo: MALE U10 -30 kg
24 DANIIL ROMANOV CHAMPION Belarus Kumite: MALE U14 -40 kg
25 Artyom Sharshkov CHAMPION Belarus Kumite: MALE U16 -52 kg
26 Eva Shusha CHAMPION Belarus Kumite: FEMALE U16 -54 kg
27 Darya Shusha CHAMPION Belarus Kata: SENIORS FEMALE +18 OPEN
28 Bogdan Starovoitov CHAMPION Belarus Kumite: MALE U10 +36 kg
Sumo: MALE U10 +35 kg
29 ANASTASSIYA TROFIMOVA CHAMPION Belarus Kumite: FEMALE U16 -54 kg
Kumite: FEMALE U16 OPEN
30 EVGENIY VASILEVSKIY CHAMPION Belarus Kumite: MALE U8 OPEN
Sumo: MALE U8 +28 kg
31 Edhar Antsyporovich Club Arsenal Belarus Kata: MALE U12 -5 kju
Kata: MALE U12 OPEN
32 Aliaksei Furyk Club Arsenal Belarus Kata: MALE U14 OPEN
Kumite: MALE U14 -45 kg
33 Arseni Hladki Club Arsenal Belarus Kata: MALE U14 OPEN
34 Gleb Kandratenka Club Arsenal Belarus Kumite: MALE U14 -55 kg
35 Zakhark Kniazhau Club Arsenal Belarus Kumite: MALE U14 -45 kg
36 Andrei Laptsionak Club Arsenal Belarus Kata: MALE U12 -5 kju
37 Alexey Liang Club Arsenal Belarus Kata: MALE U12 OPEN
38 Uladzislau Malishev Club Arsenal Belarus Kumite: MALE U14 -45 kg
39 Anton Seliazniou Club Arsenal Belarus Kata: SENIORS MALE +18 OPEN
40 Yahor Shamatulski Club Arsenal Belarus Kumite: MALE U10 -32 kg
41 Veranika Zenkevich Club Arsenal Belarus Kata: FEMALE U12 OPEN
42 Hleb Burbik Junior karate club Belarus Kumite: MALE U10 +36 kg
Kumite: MALE U10 OPEN
43 Alina Zaharuika Junior karate club Belarus Kumite: FEMALE U12 -40 kg
44 Tamara Ezepava Junior karate club Belarus Kumite: FEMALE U10 -30 kg
45 Arseni Karpeyeu Junior karate club Belarus Kumite: MALE U10 -32 kg
46 Andrei Lapo Junior karate club Belarus Kumite: MALE U10 -36 kg
47 Varvara Malakhava Junior karate club Belarus Kumite: FEMALE U14 +47 kg
48 Maryia Malakhava Junior karate club Belarus Kumite: FEMALE U12 +40 kg
Kumite: FEMALE U12 OPEN
49 Katsiaryna Malakhava Junior karate club Belarus Kumite: FEMALE U8 OPEN
50 Daniil Malchukov Junior karate club Belarus Kumite: MALE U16 -63 kg