Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 KARIN MASTEROV Karate Club IVL Estonia Kumite: Female U12 -40 kg
Kumite: Female U14 -42 kg
2 BORIS MASTEROV Karate Club IVL Estonia Kumite: Male U14 -50 kg
Kumite: Male U16 -52 kg
3 ENELI PERDEL Karate Club IVL Estonia Kumite: Female U12 +40 kg
Kumite: Female U14 -42 kg
4 MIKK TEINLUM Karate Club IVL Estonia Kumite: Male U14 -40 kg
5 Egor Drozd SK EDU-DO Estonia Kumite: Male U14 +55 kg
6 Nikita Trofimov SK EDU-DO Estonia Kumite: Male U12 +45 kg
7 Maksims Azans Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U12 -35 kg
8 Edgars Catlaks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U18 -55 kg
9 Raijans Dergacs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U14 -55 kg
10 Georgiy Furanets Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U12 -45 kg
Kumite: Male U14 -45 kg
11 Nikolass Gabriuns Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U12 -35 kg
12 Kristaps Gailis Baltijas karate klubs Latvia Kata: Male U10
Kata: Male U12
Kumite: Male U10 -28 kg
13 Dmitrijs Galuzo Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U12 -30 kg
14 Aleks Kisiks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U14 -50 kg
15 Akims Kramnoj Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U14 -40 kg
16 Artēmijs Lauckis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U12 -35 kg
17 Eriks Liepa Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U8 OPEN
18 Rauls Puke Baltijas karate klubs Latvia Kata: Male U8
Kumite: Male U8 OPEN
19 Roberts Pūķe Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U14 -50 kg
20 Gustavs Nils Ritenieks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U10 +36 kg
21 Olivers Ritenieks Baltijas karate klubs Latvia Kata: Male U12
Kumite: Male U12 -40 kg
22 Kima Rogule Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Female U8 OPEN
23 Angelina Rozanova Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Female U12 -35 kg
24 Nadina Silberga Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Female U18 -59 kg
25 Alens Silbergs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U18 -76 kg
26 Ralfs Tunnis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U12 +45 kg
27 Marks Zakmans Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Male U10 -36 kg
Kumite: Male U12 -35 kg
28 Roberts Arabels Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Male U14 -45 kg
29 Austris Brazevičs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Male U18 -68 kg
30 Haralds Ermuiža Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Male U12
Kumite: Male U12 -35 kg
31 Gustavs Jaudzems Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Male U10
32 Aleksandrs Kaļinovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Male U12 -40 kg
33 Andrejs Morozovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Male U12 -35 kg
34 Kristiāns Nosovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Male U12
Kumite: Male U12 -40 kg
35 Ralfs Prancāns Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Male U14 -55 kg
Kumite: Male U16 -57 kg
36 Pēteris Preisis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Male U16 +70 kg
Kumite: Male U18 +76 kg
37 Dailis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Male U8
38 Dāvis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Male U14
39 Valdis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Male U10
40 Miroslavs Balzaris Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Male U12 -35 kg
Kumite: Male U12 -40 kg
41 Gļebs Beločickis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Male U10
42 Margarita Belova Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Female +18
43 Sergejs Gončaruks Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Male U12
Kumite: Male U12 -30 kg
44 Kirils Jacko Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Male U14
45 Ņikoļa Kauliņa Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Female U12 -40 kg
46 Ēriks Kikits Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Male U12 -35 kg
47 Daniels Maurops Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Male U12 -35 kg
Kumite: Male U12 -40 kg
48 Maksims Mednis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Male U10 -28 kg
49 Ņika Miroļubova Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Female U10
50 Večeslavs Nazarovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Male U8