Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 Artūrs Aboltiņš Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 14-15.g +70 kg
2 Nikita Balašovs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 10.g -40 kg
3 Reinis Bočkāns-Lendzovs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 8.g +30 kg
4 David Breusov Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 10.g -35 kg
5 Veronika Galuzo Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes -10.g
6 Dmitrijs Galuzo Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 11.g -37 kg
7 Marks Gorkins Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 10.g +40 kg
8 Anastasija Jakovleva Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes 11-12.g
9 Kirills Ohremčuks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 7.g +25 kg
10 Kristers Zvirbulis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni 11.g +43 kg
11 Roberts Arabels Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Zēni 12-13.g -48 kg
12 Markuss Boiko Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni - 7.g -10 kju
Sumo: Zēni 7.g +28 kg
13 Elīna Buķe Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Meitenes 6-7.g -25 kg
14 Bruno Dimza Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 7.g -28 kg
15 Haralds Ermuiža Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 10.g -7 kju
Kumite: Zēni 10.g -35 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 10.g
16 Martins Gailītis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 10.g -9 kju
Sumo: Zēni 10-11.g +45 kg
17 Viljams Gervis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 8.g +33 kg
18 Gustavs Jaudzems Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 8.g -9 kju
Sumo: Zēni 8.g -33 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 8.g
19 Reinis Kaļēvics Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 10.g -9 kju
20 Aleksandrs Kaļinovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 10.g -8 kju
Kumite: Zēni 10.g -40 kg
21 Aleksandrs Ļebenko Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 6.g +27 kg
22 Markuss Māliņš Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 9.g -30 kg
23 Irbe Mince Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes 10-12.g -9 kju
Kata: Meitenes 13-15.g -9 kju
24 Kristiāns Nosovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 11.g -7 kju
25 Oskars Preisis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 5.g +20 kg
26 Sofija Prūse Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Meitenes -5.g Open
27 Daina Puiķe Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes 10-12.g -9 kju
Sumo: Meitenes 10-11.g +35 kg
28 Kārlis Rudzinskis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 9.g -35 kg
29 Matīss Savickis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 4.g Open
30 Martiņš Savickis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni 6.g +27 kg
31 Nikola Sivakova Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes -9.g -9 kju
Sumo: Meitenes 8-9.g -30 kg
32 Valters Sproģis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni 9.g -10 kju
33 Maksims Aržancevs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Zēni 11.g -43 kg
34 Dailis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni - 7.g -9 kju
35 Valdis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 9.g +8 kju
36 Dmitrijs Azarjonoks Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 8.g +8 kju
37 Maksims Beibakovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 10.g -9 kju
38 Gļebs Beločickis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 8.g +8 kju
39 Ēriks Kikits Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Zēni 12-13.g -42 kg
40 Ņika Miroļubova Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Meitenes -9.g -7 kju
41 Večeslavs Nazarovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 8.g -9 kju
42 Kirils Obertas Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 9.g -9 kju
43 Aleksandrs Polibins Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 11.g -7 kju
44 Leonards Rutkovskis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 9.g +8 kju
45 Iļja Sanins Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 11.g -7 kju
46 Danila Šipiļins Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 9.g +8 kju
47 Raiens Šuksts Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 8.g -9 kju
48 Matvejs Žuromskis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni 9.g -9 kju
49 Kirils Afoņins Bushido Latvia Kumite: Zēni 7.g +25 kg
50 Martins Baharevs Bushido Latvia Kumite: Zēni 7.g -25 kg