Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
51 Patriks Baharevs Bushido Latvia Kata: Zēni 11.g -9 kju
Kumite: Zēni 11.g +43 kg
52 Domeniks Biloks Bushido Latvia Kumite: Zēni 7.g +25 kg
53 Roberts Duka Bushido Latvia Kumite: Zēni 11.g -37 kg
54 Artūrs Jemeļjanovs-Glebenkovs Bushido Latvia Kata: Zēni 10.g -7 kju
55 Bogdan Kabanov Bushido Latvia Kumite: Zēni 8.g -30 kg
56 Marta Kerele Bushido Latvia Kumite: Meitenes -10.g
57 Karolina Klarka Bushido Latvia Kumite: Meitenes -10.g
58 Karolina Lomakina Bushido Latvia Kumite: Meitenes -10.g
59 Kevins Martemjanovs Bushido Latvia Kumite: Zēni 7.g +25 kg
60 Daniels Popovs Bushido Latvia Kumite: Zēni 7.g +25 kg
Sumo: Zēni 5.g +20 kg
61 Daniil Redkoslavins Bushido Latvia Kumite: Zēni 11.g -37 kg
62 Alekss Sokirka Bushido Latvia Kumite: Zēni 7.g -25 kg
63 Sofija Šuļgina Bushido Latvia Kumite: Meitenes -10.g
Fantom: Zēni+Meitenes 8.g
64 Ilja Trušins Bushido Latvia Kumite: Zēni 8.g +30 kg
65 Domeniks Gapejenko Fudzi sporta klubs Latvia Sumo: Zēni 7.g -25 kg
66 Dmitrijs Gecs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 9.g +32 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 9.g
67 Romāns Gmerņickis Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 10.g -40 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 10.g
68 Artemijs Igans Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 11.g -37 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 11.g
69 Artūrs Jurasovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 11.g +43 kg
70 Rodrigo Kļaviņš Fudzi sporta klubs Latvia Sumo: Zēni 7.g -25 kg
71 Vsevolods Koļesņikovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 8.g +30 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 8.g
72 Jelizaveta Kutepova Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Meitenes -10.g
73 Iļja Ļebedevs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 9.g -32 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 9.g
74 Andrejs Miglāns Fudzi sporta klubs Latvia Fantom: Zēni+Meitenes 10.g
75 Adriāns Anri Novikovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 11.g -43 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 11.g
76 Alise Reinholde Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Meitenes 11-12.g
77 Sergejs Semeša Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 12-13.g -55 kg
78 Vlada Ševčika Fudzi sporta klubs Latvia Kata: Meitenes -9.g -9 kju
Kumite: Meitenes -10.g
79 Agata Ševčika Fudzi sporta klubs Latvia Kata: Meitenes -9.g -9 kju
Kumite: Meitenes -10.g
80 Mihails Staņevičs Fudzi sporta klubs Latvia Sumo: Zēni 10-11.g -35 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 11.g
81 Sevastjans Stengrevičs-Bartko Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 11.g -43 kg
82 Nikolajs Šutovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 12-13.g -42 kg
83 Deniss Volkovs Fudzi sporta klubs Latvia Kumite: Zēni 12-13.g +55 kg
84 Dariy Yakupov Fudzi sporta klubs Latvia Kata: Zēni 8.g -10 kju
Kumite: Zēni 8.g -30 kg
85 Viesturs Čupalovs Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 8.g -28 kg
86 Nika Agafonova Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Meitenes 6-7.g +25 kg
87 Dmitrijs Dovgals Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 8.g -33 kg
88 Rolands Grigorjevs Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 7.g -25 kg
89 Rūdolfs Mētra Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 7.g -25 kg
90 Renārs Runis Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 6.g -23 kg
91 Timurs Ševčenko Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 10-11.g -45 kg
92 Kaspars Jēkabs Skaidiņš Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 8.g -33 kg
93 Darja Sokolova Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Meitenes 6-7.g +25 kg
94 Rodrigo Tauriņš Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 5.g -20 kg
95 Anna Zeiliša Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Meitenes 6-7.g -25 kg
96 Roberts Zeilišs Karatē klubs VITUS Latvia Sumo: Zēni 8.g -28 kg
97 Ralfs Putilovs Klubs Tigers Latvia Kumite: Zēni 12-13.g +55 kg
Kumite: Zēni 14-15.g -57 kg
98 Alens Kristaps Sarkisjans Klubs Tigers Latvia Kumite: Zēni 14-15.g -57 kg
99 Mareks Āboliņš Latvijas Godžju-rju Karatē Federācija Latvia Kata: Zēni 10.g -9 kju
100 Pāvils Biģelis Latvijas Godžju-rju Karatē Federācija Latvia Kata: Zēni 11.g -7 kju