Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 Nikita Balašovs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -40 kg
2 David Breusov Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -35 kg
3 Georgiy Furanets Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U14 -45 kg
4 Nikolass Gabriuns Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U14 -40 kg
5 Kristaps Gailis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -30 kg
6 Dmitrijs Galuzo Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -30 kg
7 Veronika Galuzo Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes U10 -25 kg
8 Anastasija Jakovleva Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes U12 +40 kg
9 Lukass Jevropeicevs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U8 -25 kg
10 Zahars Kisiks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U8 +25 kg
11 Aleks Kisiks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U16 -52 kg
12 Jevgenija Konjaeva Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes U12 -35 kg
13 Artemijs Lauckis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -40 kg
14 Karlis Miķelsnons Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U10 -36 kg
15 Kirills Ohremčuks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U8 +25 kg
Kumite: Zēni U8 OPEN
16 Gustavs Nils Ritenieks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -45 kg
17 Kima Rogule Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Meitenes U10 -25 kg
18 Henrijs Tīliks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -30 kg
19 Tīna Tunne Baltijas karate klubs Latvia Open Kumite: Meitenes U8 OPEN
20 Ralfs Tunnis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 +45 kg
21 Marks Zakmans Baltijas karate klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -35 kg
22 Roberts Arabels Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Zēni U16 -52 kg
23 Markuss Boiko Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni U8 -9 kju
Kumite: Zēni U8 OPEN
Sumo: Zēni U8 +28 kg
24 Elīna Buķe Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes U8 -10 kju
Sumo: Meitenes U8 -26 kg
25 Haralds Ermuiža Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni U12 -5 kju
Kumite: Zēni U12 -35 kg
26 Gustavs Jaudzems Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni U10 OPEN
Kumite: Zēni U10 -32 kg
27 Reinis Kaļēvics Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni U12 -9 kju
28 Raivis Kravalis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni U8 -28 kg
29 Kristiāns Nosovs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni U12 -5 kju
Kumite: Zēni U12 -40 kg
30 Gļebs Piskurs Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni U8 +28 kg
31 Ralfs Prancāns Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kumite: Zēni U16 -57 kg
32 Sofija Prūse Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Meitenes U6 +20 kg
33 Daina Puiķe Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Meitenes U12 -9 kju
Kumite: Meitenes U12 +40 kg
34 Kārlis Rudzinskis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni U10 -35 kg
35 Matīss Savickis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni U6 -20 kg
36 Martiņš Savickis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Sumo: Zēni U8 -28 kg
37 Valters Sproģis Bernu klubs 'KARATE SEN-E' Latvia Kata: Zēni U12 -9 kju
38 Dailis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U10 -8 kju
39 Dāvis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U14 OPEN
40 Valdis Austrums Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U12 -7 kju
Kata: Zēni U12 OPEN
41 Dmitrijs Azarjonoks Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U10 -8 kju
42 Miroslavs Balzaris Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Zēni U14 -40 kg
Open Kumite: Zēni U12 OPEN
43 Maksims Beibakovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U12 -9 kju
44 Gļebs Beločickis Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U10 -7 kju
45 Sergejs Gončaruks Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U16 OPEN
Open Kumite: Zēni U14 OPEN
46 Ints Kačanovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U10 -9 kju
47 Ēriks Kikits Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Zēni U14 -40 kg
48 Jekaterina Komarova Bolderājas Karatē klubs Latvia Open Kumite: Meitenes U16 OPEN
49 Iļja Komarovs Bolderājas Karatē klubs Latvia Kata: Zēni U10 -10 kju
50 Daniels Maurops Bolderājas Karatē klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -45 kg
Open Kumite: Zēni U12 OPEN