Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
151 Kristers Antons Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Kumite: Zēni U16 +70 kg
152 Renārs Dūniņš Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Kumite: Zēni U14 +55 kg
153 Vestards Kalve Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Sumo: Zēni U10 -35 kg
154 Henrijs Kārklis Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Sumo: Zēni U10 -30 kg
155 Artūrs Maksimovs Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Kumite: Zēni U10 +36 kg
156 Vladimirs Maskovs Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Sumo: Zēni U10 -35 kg
157 Maksims Sebežs Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Sumo: Zēni U10 -30 kg
158 Viktorija Voroboka Latvijas karatē klubs Kadzan Latvia Kumite: Meitenes U14 -42 kg
159 Aleksejs Dančuks Neguss Latvia Kumite: Zēni U14 -45 kg
160 Deniss Dmitrijevs Neguss Latvia Kumite: Zēni +16 -75 kg
161 Marks Dukurs Neguss Latvia Kumite: Zēni U12 -40 kg
162 Mykola Duvanov Neguss Latvia Kata: Zēni U10 -10 kju
163 Aleksandrs Fjodorovs Neguss Latvia Kata: Zēni U10 -10 kju
164 Toma Girvica Neguss Latvia Kata: Meitenes U8 -10 kju
165 Arina Jeršova Neguss Latvia Kata: Meitenes U12 -9 kju
166 Darja Jurgeleviča Neguss Latvia Kata: Meitenes U8 -9 kju
167 Izabella Konstantinova Neguss Latvia Kata: Meitenes U10 -10 kju
168 Edgars Līdeks Neguss Latvia Kumite: Zēni U12 -40 kg
Open Kumite: Zēni U12 OPEN
169 Tihons Orlovs Neguss Latvia Kata: Zēni U10 -9 kju
Kumite: Zēni U10 -32 kg
170 Elīza Ozola Neguss Latvia Kumite: Meitenes U14 +47 kg
Open Kumite: Meitenes U14 OPEN
171 Gustavs Patmalnieks Neguss Latvia Kumite: Zēni U10 -32 kg
Open Kumite: Zēni U10 OPEN
172 Agnese Pāvule Neguss Latvia Kata: Meitenes U10 -9 kju
Kumite: Meitenes U10 + 30 kg
173 Timurs Pečerica Neguss Latvia Kata: Zēni U10 -9 kju
174 Uļjana Pizane Neguss Latvia Kata: Meitenes U8 OPEN
Open Kumite: Meitenes U8 OPEN
175 Tomass Rāmulis Neguss Latvia Kumite: Zēni U12 +45 kg
Open Kumite: Zēni U12 OPEN
176 Madars Reisners Neguss Latvia Kumite: Zēni U14 -50 kg
177 Andrejs Solovjovs Neguss Latvia Kumite: Zēni U16 -63 kg
178 Dāvids Uskovs Neguss Latvia Kumite: Zēni U14 -55 kg
Open Kumite: Zēni U14 OPEN
179 Kristiāns Vēveris Neguss Latvia Kumite: Zēni U12 -30 kg
180 Nikita Andiņš Ozolnieku sporta skola Latvia Kata: Zēni U12 -7 kju
Kumite: Zēni U12 -40 kg
181 Igors Fomenko Ozolnieku sporta skola Latvia Kumite: Zēni U16 -63 kg
Open Kumite: Zēni U16 OPEN
182 Rastislavs Gorbunovs Ozolnieku sporta skola Latvia Kata: Zēni U10 -7 kju
Sumo: Zēni U10 +35 kg
183 Martins Kolkovs Ozolnieku sporta skola Latvia Kata: Zēni U10 -8 kju
Kumite: Zēni U10 +36 kg
Sumo: Zēni U10 +35 kg
184 Jeļizaveta Kuļbačnaja Ozolnieku sporta skola Latvia Kata: Meitenes U14 -5 kju
Kumite: Meitenes U14 -42 kg
185 Radions Seljanins Ozolnieku sporta skola Latvia Kumite: Zēni U16 +70 kg
Open Kumite: Zēni U16 OPEN
186 Reinis Breide Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U16 -5 kju
Kumite: Zēni U16 -63 kg
187 Lueta Ābola Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Meitenes U10 -9 kju
Fantom: Zēni+Meitenes 9.g
188 Ralfs Mikus Antāns Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U16 -7 kju
Kumite: Zēni U16 -52 kg
189 Oskars Bartkevičs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U12 -9 kju
190 Pauls Bartkevičs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U12 -8 kju
Fantom: Zēni+Meitenes 10.g
191 Martins Bartkevičs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Sumo: Zēni U6 +20 kg
192 Jēkabs Bērziņš Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U12 -5 kju
Kata: Zēni U14 -5 kju
193 Jēkabs Breide Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kumite: Zēni U12 -35 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 10.g
194 Ņikita Danilovičs Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U12 -9 kju
Kumite: Zēni U12 -40 kg
Open Kumite: Zēni U12 OPEN
195 Domeniks Fiņķis Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kumite: Zēni U14 +55 kg
196 Emīls Freimanis Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U10 -7 kju
Kata: Zēni U12 -7 kju
Sumo: Zēni U10 +35 kg
197 Keita Gončarova Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Meitenes U12 -5 kju
Kumite: Meitenes U12 -35 kg
Fantom: Zēni+Meitenes 10.g
198 Aigars Grižāns Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U10 -10 kju
Kata: Zēni U12 -10 kju
199 Roberts Jagža Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U12 -9 kju
Kata: Zēni U14 -9 kju
200 Jēkabs Jeromans Reimandova Tradicionālā Karatē Klubs Latvia Kata: Zēni U8 -10 kju
Fantom: Zēni+Meitenes 7.g