switch to english latviski русский

   Print   Выберите категорию  
# Имя Фамилия Клуб Страна Категории
1 Aliaksei Barycheuski Club Arsenal Belarus Open Kata: BOYS U10 OPEN
2 HUROUSKI ANTON GOMEL TEAM Belarus Kumite: BOYS U10 -32kg
3 KSENIYA DRONCHANKA GOMEL TEAM Belarus Kumite: GIRLS U12 -40kg
4 PRAHARENKA HANNA GOMEL TEAM Belarus Kumite: GIRLS U14 -50kg
5 SHEUCHYK HEORHI GOMEL TEAM Belarus Kumite: BOYS U10 -27kg
6 KOSHALEU IVAN GOMEL TEAM Belarus Kumite: BOYS U10 -27kg
7 ANDREY KOSHALEU GOMEL TEAM Belarus Kumite: CADETS U16 -57kg
8 KARZHOU YAHOR GOMEL TEAM Belarus Kumite: SENIORS +18 OPEN
9 HEORHI ARKHIPAVETS Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -35kg
10 MIKITA BAHUSHEVICH Tendai Belarus Kumite: BOYS U12 -43kg
Open Kumite: BOYS U12 OPEN
Sumo: BOYS U12 years -40kg
11 SOPHIYA BUZYGINA Tendai Belarus Sumo: Girls U10 +25kg
12 YANA GUENKOVA Tendai Belarus Kumite: GIRLS U12 +40kg
13 MIKITA HAITSIUKEVICH Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -35kg
14 GLEB KANDRATSENKA Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years +35kg
15 DANIIL KAPANTSOU Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -30kg
16 DANIIL KARALIUK Tendai Belarus Sumo: BOYS U8 years -25kg
17 MIKITA KIYENIA Tendai Belarus Sumo: BOYS U8 years +28kg
18 PALINA LITVINOVICH Tendai Belarus Sumo: Girls U10 +25kg
19 AMELIA LUKASHEVICH Tendai Belarus Sumo: Girls U8 +22kg
20 DZIANIS MAISINOVICH Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -35kg
21 PAVEL MIGUNOV Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -30kg
22 MIKITA NAZHEYEU Tendai Belarus Kumite: BOYS U14 -48kg
23 ULADZISLAU NIKITA Tendai Belarus Kumite: BOYS U14 -42kg
24 DAMENIK NOVIKAU Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years +35kg
25 VYACHESLAV PUTILIN Tendai Belarus Kumite: BOYS U14 -55kg
26 ARTSIOM RUBAN Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -30kg
27 KRYSTSINA SAVITSKAYA-SHOSTAK Tendai Belarus Sumo: Girls U10 -25kg
28 KATSIARYNA SIAROVA Tendai Belarus Sumo: BOYS U12 years -40kg
29 ZAKHAR SLIZANAU Tendai Belarus Sumo: BOYS U8 years -25kg
30 ANTON SUHLOB Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -30kg
31 PAVEL USHAKOV Tendai Belarus Kumite: BOYS U14 -55kg
32 TSIMAFEI VYSOTSKI Tendai Belarus Sumo: BOYS U10 years -25kg
33 MIKITA YARASH Tendai Belarus Kumite: CADETS U16 -57kg
34 LUHIN YARASLAU Tendai Belarus Sumo: BOYS U8 years -28kg
35 Kaur TAAL Karate Club IVL Estonia Kumite: CADETS U16 -57kg
Open Kumite: CADETS U16 OPEN
36 Karel Taal Karate Club IVL Estonia Kumite: CADETS U16 -57kg
Open Kumite: CADETS U16 OPEN
37 Martin Kiilaspää Klub Falco Estonia Estonia Kumite: BOYS U14 +55kg
Open Kumite: BOYS U14 OPEN
38 Kaspar Kitse Klub Falco Estonia Estonia Kumite: CADETS U16 -57kg
Open Kumite: CADETS U16 OPEN
39 Taner Salmann Klub Falco Estonia Estonia Kumite: CADETS U16 -63kg
Open Kumite: CADETS U16 OPEN
40 Deniss Akopovs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: BOYS U14 -48kg
Open Kumite: BOYS U14 OPEN
41 Arvīds Ancāns Baltijas karate klubs Latvia Kumite: BOYS U12 +43kg
Fantom: BOYS&GIRLS 10y.
42 Valērijs Andrejevs Baltijas karate klubs Latvia Open Kumite: SENIORS +18 OPEN
43 Kristians Attis Baltijas karate klubs Latvia Kumite: BOYS U12 -36kg
44 Maksims Azans Baltijas karate klubs Latvia Fantom: BOYS&GIRLS -6y.
45 Nikolajs Bodrovs Baltijas karate klubs Latvia Open Kumite: SENIORS +18 OPEN
46 Jurijs Bosihs Baltijas karate klubs Latvia Kumite: BOYS U12 -36kg
47 Edgars Catlaks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: BOYS U14 -42kg
48 Artūrs Danilevskis Baltijas karate klubs Latvia Kata: BOYS U10 -7kyu
Kumite: BOYS U10 +32kg
49 Raians Dergačs Baltijas karate klubs Latvia Kata: BOYS U10 -5kyu
Kumite: BOYS U10 +32kg
50 Leons Gaiduks Baltijas karate klubs Latvia Kumite: BOYS U14 -48kg